1 березня 2025 року студенти-дизайнери 2 та 4 курсів та інші слухачі відвідали лекцію Доцента кафедри Дизайну ІКІТД МАУП – Каменецької Юлії В’ячеславівни, виставка діджитал-арту якої експонувалась в цей же період в галереї.
Лекція була про “Місце діджитал технологій в мистецтві сучасної ілюстрації”.
Говорили про традиційні графічні техніки і про те як комп’ютерна графіка з плином часу замістила та спростила шлях митця-ілюстратора.
Всім було цікаво, а головне – більшість слухачів дізнались щось нове!
Також студенти і слухачі долучились до благодійного збору на підтримку “РУБпАК IV ОТБР”! Слава Україні!










